O SPOLOČNOSTI CENOVÁ PONUKA PARTNERI REFERENCIE SPLÁTKY RADY TRIOTEAM KONTAKT

VSTUPNÉ BRÁNY & DEK SYSTÉMY / VSTUPNÉ BRÁNY

Výmena vstupnej brány bytového domu 


     Každý z nás sa chce cítiť doma bezpečne. Napriek 21. storočiu žije väčšina nás vo veľkých bytových domoch ( PANELÁKOCH ) a prvým kontaktom pri každom príchode do svojich útulných a krásnych bytov je spoločná vstupná brána do domu. Skoro každá má dnes viac ako 20 rokov používania a isto sa všetci zhodneme, svoje majú odslúžené, ako sa hovorí.....

      Spoločnosť TRIO TEAM Vám prináša riešenie, ako Vašu starú ocelovú či drevenú bránu vymeniť za novú hliníkovú, tepelno-izolačne technicky prepracovanú, komfortne fungujúcu, zebezpečenú sofistikovanými DEK systémami, doplnenú o samozatvárač s aretáciou, novými ANTIVANDAL zvončekovými tablami, vysoko funkčými a estetickými schránkami na poštu a elegantne pôsobiacimi madlami. Samozrejme profesionálne namontovanú, podľa všetkých platných technických noriem a spôsobov modernej montáže.

      Na základe Vašich základných informácií o Vašej starej bráne Vám ochotne spracujeme orientačnú cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek a predstáv, technické riešenie Vám optimalizujeme a prispôsobíme a po spoločnom prerokovaní našej ponuky a Vašom správnom rozhodnutí, realizovať výmenu brány s našou spoločnosťou TRIO TEAM, na základe osobnej obhliadky a presného zamerania „miesta činu" pre Vás vyrobíme a namontujeme bránu na mieru.

V zozname nižšie si môžete pozrieť niektoré naše úspešné realizácie:


PRODUKTY

PLASTOVÉ OKNÁ

HLINÍKOVÉ OKNÁ

DREVENÉ OKNÁ & DVERE

VCHODOVÉ DVERE PRE "RD"

VSTUPNÉ BRÁNY & DEK SYSTÉMY

SCHODISKOVÉ STENY - KOPILITY

HST - POSUVNO ZDVIŽNÉ DVERE

PSK - POSUVNO SKLOPNÉ DVERE

SPRÁVNA JE MONTÁŽ 3+

ROLETY EXTERIÉROVÉ

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

DOPLNKY KU OKNÁM

SEALECTION®

TAGY

PLASTOVÉ OKNÁ HLINÍKOVÉ OKNÁ POZÁRUČNÝ SERVIS OKIEN OKNÁ A DVERE BRATISLAVA
CENOVÁ PONUKASPLÁTKYKONTAKTPOŠLI ZNÁMEMU

Všetky práva vyhradené © 2019 www.trioteam.sk, powered by enable
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu