O SPOLOČNOSTI CENOVÁ PONUKA PARTNERI REFERENCIE SPLÁTKY RADY TRIOTEAM KONTAKT

HST - POSUVNO ZDVIŽNÉ DVERE / HEROAL 110 ES

ProfilSerie 170 ES - Systémové riešenie pre zdvižno-posuvné dvere s vynikajúcou tepelnou izoláciou     Ide o masívnu konštrukciu, ktorá sa, okrem rámu, skladá z fixnej časti a posuvného krídla, pričom obe časti nie sú v jednej rovine. Posuvné krídlo preto nie je potrebné vyklápať; krídlo sa jednoducho zdvihne otočením kľučky a je možné ho odsúvať  popri fixnej časti. Navyše, krídlo je možné zafixovať v ľubovoľnej polohe, stačí ho opäť uzamknúť kľučkou. Dvere sú vybavené širokým hliníkovým prahom, ktorý sa pri montáži môže „utopiť" v podlahe. Takto vzniká konštrukcia s bezbariérovým prestupom – výška prestupu môže b iba 5 milimetrov.

 
 

     Posuvky sa odporúča montovať do otvorov s minimálnou šírkou 240 cm a je ju možné vyrobiť až do šírky 600 cm. Pri takýchto extrémnych rozmeroch je vhodnejšie si zvoliť 3 – 4-dielnu konštrukciu (napr. fix-krídlo-fix alebo fix-krídlo-krídlo-fix). V tomto prípade je možné odsunúť podľa potreby buď iba jedno, alebo obidve posuvné krídla. Výhodou riešenia sú veľké maximálne rozmery, veľká svetlá šírka otváranej časti, bezbariérovosť a pomerne ľahká ovládateľnosť. Krídlo, ktoré často váži od 100 do 350 kg, sa vďaka špeciálnemu kovaniu pomerne ľahko dvíha a zdvihnuté krídlo už ľahko dáte do pohybu – posun je vyriešený s minimálnym trením, krídlo sa pohybuje na kolieskach. 

     Pre mnohých staviteľov sú práve jednotný vzhľad a veľké formáty zasklenia hliníkových okien, dverí a posuvných systémov podstatným dôvodom, aby dôverovali tomuto materiálu. Celý rad výrobkov firmy TRIO TEAM je zostavený tak, aby spolu so zlepšením parametrov a komfortu boli aj cenovo dostupné širokej skupine záujemcov.

PRODUKTY

PLASTOVÉ OKNÁ

HLINÍKOVÉ OKNÁ

DREVENÉ OKNÁ & DVERE

VCHODOVÉ DVERE PRE "RD"

VSTUPNÉ BRÁNY & DEK SYSTÉMY

SCHODISKOVÉ STENY - KOPILITY

HST - POSUVNO ZDVIŽNÉ DVERE

PSK - POSUVNO SKLOPNÉ DVERE

SPRÁVNA JE MONTÁŽ 3+

ROLETY EXTERIÉROVÉ

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

DOPLNKY KU OKNÁM

SEALECTION®

TAGY

PLASTOVÉ OKNÁ HLINÍKOVÉ OKNÁ POZÁRUČNÝ SERVIS OKIEN OKNÁ A DVERE BRATISLAVA
CENOVÁ PONUKASPLÁTKYKONTAKTPOŠLI ZNÁMEMU

Všetky práva vyhradené © 2019 www.trioteam.sk, powered by enable
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu